Dot Day

2021-09-16

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki czyli święto skupiające się na odkrywaniu własnych talentów i mocnych stron, pobudzaniu wyobraźni oraz wspólnej zabawie. Nasze Smartowe Sześciolatki bawiły się z kropkami na wiele sposobów, polowały na kropki, szukały drugiej połówki swojej kropki, mówiły o swoich mocnych stronach, przenosiły kropki za pomocą słomki na biedronki, układały kropkową puzzle a na koniec wykonały kropkową prace plastyczną według własnej inwencji.

Dzień Kropki to święto kreatywności, pomysłowości i zabawy. 4 latki obchodziły ten wyjątkowy dzień także bawiąc się i zglębiając jednocześnie tajniki kodowania. Na magicznym dywanie dzieci ułożyły wielką kropkę. Przedszkolaki poradziły sobie z zadaniem wspaniale bawiąc się.