Historia

Marka Smart School początkami sięga września 2011 roku, gdy wystartowała pierwsza ze szkół - w Zamościu. Natomiast od września 2015 Smart School funkcjonuje w Warszawie (Zakręt). Rok później rozpoczął działalność Smart School w Łodzi.

Stosowany model dwujęzyczności od samego początku był budowany na solidnych naukowych podstawach. Początkowo, przyjęte rozwiązania miały formę innowacji pedagogicznej, by po kilku latach wyewoluować w kierunku autonomicznych, autorskich programów nauczania obejmujących zarówno pierwszy, jak też drugi etap edukacyjny.

Działalność naszej szkoły od wielu lat jest także wspierana przez Uniwersytet Warszawski przez wspólnie realizowane przedsięwzięcia projektowe. Jesteśmy także objęci patronatem merytorycznym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dwujęzyczności Bilinguis.

Rozwijamy się każdego dnia - także poprzez realizowane i planowane na najbliższe lata projektach międzynarodowych ERASMUS+ i POWER.